Softblog Wordpress Teması

Kapat

Google, Güvenlik Kontrolünü Yapan Herkese Ücretsiz 2GB Depolama Alanı Sunuyor!

ecancan 08 Şub 2016 Haberler 664  0

Dünya Güvenli İnternet Günü’nün yaklaşmasının adına Google, güvenlik kontrolünü yapan tüm kullanıcılara 2GB depolama alanı sunacak.

İnternetin milyarlarca kullanıcı sayısına ulaşmasıyla birlikte internet kullanımında güvenlik, en önemli unsurlardan birisi haline geldi. Neredeyse tüm bilgilerimizin bulunduğu bu platformun güvenli kullanımına dikkat çekmek isteyen firmalar, internet kullanıcıların güvenliğin önemini hatırlayabileceği bir gün oluşturdular. “Dünya Güvenli İnternet Günü” olarak adlandırılan bu özel gün, dev firmaların yaptığı çalışmalar ve kampanyalarla duyurulmaya çalışılıyor.

Dünya Güvenli İnternet Günü’nün önemini göstermek isteyen ve bu özel günün bilincini herkese yaymak isteyen Google, ücretsiz ödül dağıtımının bulunduğu güzel bir kampanya başlattı. Bu kampanyaya göre Google’ın güvenlik kontrolünü tamamlayan her kullanıcı 2 GB depolama alanına sahip olacak. Bu depolama alanı, tahmin edebileceğiniz gibi Google Drive‘a ait.

İki basit adımdan oluşan güvenlik kontrolü, sadece birkaç dakikanızı harcayarak tamamlayabileceğiniz bir işlem. Aynı kampanyayı geçen sene de kullanıma sunmuş olan Google’ın her sene böyle bir kampanya düzenleyeceği düşünülüyor.

Eğer güvenlik kontrolünü gerçekleştirmek istiyorsanız burada bulunan bağlantıya tıklayarak başlayabilirsiniz.

Önemli Uygulamalarınızı ve Dosyalarınızı Parmak İzi İle Koruyabileceğiniz Uygulama: 1Password
Meizu’nun Yeni canvarı MX6’ya Ait İlk Detaylar Belli Oldu!
Çocukları İçin Dünyanın En Güzel Oyun Odalarından Birisi Oluşturan Mükemmel Anne
Bir Asteroid, Çıplak Gözle Görülebilecek Kadar Yakınımızdan Geçecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir